Podmienky a pravidlá CSA programu

CSA pre nás nie je "len" predplatné zeleniny. Medzi farmárom a odberateľom sa tvorí priamy a bližší vzťah. Podporou našej farmy a kúpou budúceho podielu z našej produkcie nám vzniká záväzok doručiť ti čo najkvalitnejší produkt a službu.

Ale povedzme si úprimne. Farmárčenie je niekedy nepredvídateľné. Kvôli externým faktorom, ktoré nie vždy vieme ovplyvniť, sa môže stať, že nie všetko čo si naplánujeme aj vyjde.

Preto pokladáme za dôležité nastaviť si niekolko základných pravidiel a očakávaní, aby sme predišli budúcim nedorozumeniam.

  • Zapojením sa do programu si ako odberateľ objenávaš 28 balíčkov zeleniny, ktoré ti budeme doručovať každý týždeň od 1.5. až do 9.11.

  • Cena každého balíčka je 20 EUR alebo inými slovami, celé predplatné stojí 560 EUR. Táto suma je splatná pred začiatkom doručovania (prípadne v dvoch platbách na začiatku a v polovici sezóny).

  • V prípade ak sa omeškáš s platbou, budeme ťa kontaktovať a až do vyriešenia situácie ti nebudeme doručovať ďalšie balíčky.

  • Obsah svojho balíčka si môžeš prispôsobiť. Každý týždeň v nedeľu pošleme všetkým odberateľom zoznam plodín, ktoré plánujeme zbierať. Do nasledujúceho pondelka 23:59 nám môžeš dať vedieť, ak si nejakú plodinu neželáš, prípadne čím z ponuky ju máme nahradiť. Ak nám nenahlásiš žiadne požiadavky, vyskladáme ti štandardný balíček.

  • Ak si budeš chcieť priobjednať zeleninu navyše, stačí ak nám dáš vedieť v odpovedi na nedeľný newsletter. Rozdiel uhradíš pri prevzatí ako klasickú objednávku z e-shopu.

  • Ak budeš chcieť ktorýkoľvek z týždňov vynechať, daj nám prosím vedieť najneskôr v pondelok do 23:59. Peniaze za daný balík ti neprepadnú, pripíšeme ti kredit. Ten môžeš využiť na extra zeleninu v niektorom z ďalších týždňov. Ak nám nedáš vedieť včas, tvoj balíček prepadne.

  • Je potrebné, aby si sa v čase doručenia nachádzal na adrese, ktorú si si zvolil pri registrácii a bol zastihnuteľný. Ak sa s tebou nebudeme vedieť pri rozvoze skontaktovať a teda doručiť ti tvoju zeleninu, balíček ti prepadne bez nároku na náhradu.

  • Vrátenie peňazí / ukončenie predplatného. Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudeš chcieť pokracovať, vrátime ti peniaze za všetky ostávajúce balíčky. Daj nám v takomto prípade vedieť na náš email info@farmavlcimak.sk